Nez Demir, Murat Ağırel’in Açıklamalarının Ardından Meslektaşlarına Tepki Gösterdi!

Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından güzellik merkezi sahibi diğer sosyal medya fenomenleriyle ilgili çıkan iddialar her geçen gün artarak devam ediyor.  Bu konuları yakından takip eden gazeteci Murat Ağırel ise bugün Neslim Güngen hakkında hiç duyulmamış iddialar ortaya sundu. Bu iddiaları gören Nez Demir ise isim vermeden meslektaşlarına tepki gösterdi.?

Polat ailesinin tutuklanmasının ardından diğer fenomenlerin de mal varlıklarını araştıran gazeteci Murat Ağırel, sosyal medya hesabından güzellik merkezi sahibi ve fenomen olan Neslim Güngen hakkında birtakım iddialar ortaya sundu.

Murat Ağırel’in bu bahsettiği iddialar arasında ilginç bir detay dikkat çekiyor. O detayda Ağırel, Neslim Güngen’in bir röportajında eşinin kendisine “yat” aldığını söylediğini ancak işin aslının hiç de öyle olmadığını iddia etti.

Son dönemde gösterişli yaşamları başlarına bela olunca Neslim Güngen, konuya açıklık getirmek için eşinin yatı satın almadığını, yatı sadece “3 aylığına” kiraladığını Murat Ağırel’e itiraf etmiş.

Murat Ağırel’e Instagram’dan mesaj atan Neslim Güngen, eşinin kendisine hediye olarak yat almış gibi göstermesinin sebebini ise “Bunu bütün ünlüler yapıyor biz de PR için yaptık” şeklinde açıklıyor. İşte o mesaj?

Murat Ağırel’in bu paylaşımlarını gören Nez Demir ise meslektaşlarının bu “PR” amacıyla “olmayan mal varlıklarını varmış gibi göstermelerine” tepki gösterdi.

İşte Nez Demir’in konuyla ilgili verdiği tepki?

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir