Binance, 21 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Listeleniyorlar!

Önde gelen kripto para borsası Binance, yeni ikili yatırım ürünlerini piyasaya sürdü. Diğer yandan, Çapraz Marjin’e yeni bir ödünç varlık olarak FIS ve birçok çifti ekledi. Ayrıca Binance Vadeli İşlemler’de NTRN kalıcı vadeli işlem sözleşmesini ekledi ve tekliflerini geliştirmeye devam etti. İşte detaylar…

Yeni ikili yatırım ürünü grubu tanıtıldı

Binance, kullanıcılara güncel Hedef Fiyatları ve Uzlaşma Tarihlerini keşfetme fırsatı sunan yeni bir İkili Yatırım ürünleri serisini kullanıma sundu. Abonelik formatı ilk gelene ilk hizmet esasına göre işliyor. Kullanıcılar “Yüksek Sat” ve “Düşük Al” ürünleri arasında seçim yaparak, popüler kripto para birimlerinde ücret ödemeden ödül biriktirebilirler. Yüksekten satışta mevduat birimleri BTC, ETH, BNB, SOL, MATIC, ADA, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC olarak karşımıza çıkıyor. Düşükten alımda da yine aynı coinler, satın alınacak kriptolar olarak karşımızda. Söz konusu gruplarda işlemler 17 Kasım 2023’te başlayacak. Son tarih ise 29 Mart 2024.

Binance çapraz marjine yeni çiftler eklendi

Diğer yandan Binance, yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak FIS’i ekleyerek Çapraz Marjin tekliflerini genişletti. Ek olarak, BAL/USDT, DEXE/USDT, DGB/USDT ve FIS/USDT dahil olmak üzere Çapraz Marjin üzerinde yeni işlem çiftleri tanıtıldı. Kullanıcılar bu eklemeleri Binance Marjin platformunda keşfedebiliyor.

Vadeli işlemlere Neutron listelemesi

Son olarak Binance Futures, 14 Kasım 2023, TSİ 15:00’te 50x’e kadar kaldıraç sunan USDⓈ-M NTRN kalıcı vadeli işlem sözleşmesini piyasaya sürecek. NTRNUSDT Sürekli Sözleşmesinin fonlama oranı piyasa koşullarına göre ayarlanabilir. Çoklu Varlık Modu, geçerli kesintilerle birden fazla marjin varlık üzerinden alım satım yapılmasına olanak tanır. Sözleşmenin temel detayları şunlar:

  • Dayanak Varlık: NTRN
  • Uzlaşma Varlığı: USDT
  • *Maksimum Kaldıraç: 50x
  • Fonlama Ücreti Sıklığı: Her Dört Saatte Bir
  • İşlem Saatleri: 7/24

Neutron, Binance’teki gelişmelerle birlikte gün içerisinde 0.38 dolardan 0.48 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında yüzde 6’lık bir düşüş ile 0.46 dolardan el değiştiriyor. Yine de, altcoin’in büyük sıçramasını koruduğunu belirtmekte fayda var. Neutron, cross-chain akıllı sözleşme platformudur. DeFi uygulamalarının birbirine bağlı 51’den fazla Blockchain’den oluşan büyüyen bir ağda güvenli bir şekilde ölçeklenmesini sağlamak için, stake değerine göre ilk 10 Blockchain’in güvenliğini son teknoloji çapraz zincir altyapısıyla birleştirir. Kripto piyasası gelişmeye devam ederken Binance, kullanıcı tabanının dinamik ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak ön planda kalmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir